Můj účet
Zákaznická podpora
PO-PÁ 10:00-16:00
+420 737930606

KATALOG VÝROBKŮ

O společnosti

Vítejte na stránkách shadow-bear.com!

E-shop a kamenný obchod, byl založen v roce 2004 v Dagestanu.


Naším cílem je přinášet Vám, jen ty nejvýhodnější nabídky, které nenajdete v jiných obchodech!

Přímá spolupráce s výrobci a následně pak přímá distribuce zboží rovnou k zákazníkovi. Tento model nám umožňuje významnou úsporu nákladů oproti běžnému způsobu prodeje zboží na distribuční kanály jako jsou velkoobchody, dealeři a také kamenné prodejny, ale také další úspory na přepravních nákladech na tyto distribuční kanály.

Díky této jednoduché filozofii , pak tyto ušetřené náklady, promítáme rovnou do našich prodejních cen a tím ušetříte při Vašem nákupu!

Pečlivě vybíráme jen zboží osvědčených značek a výrobců a důsledně sledujeme kvalitu zboží! Naším primárním zájmem je maximální spokojenost zákazníka a proto poskytujeme 100% záruku jistoty! Na veškeré zboží poskytujeme záruční dobu v délce trvání 24 měsíců (viz. naše obchodní podmínky). Věříme, že s nákupem u nás budete spokojeni a těšíme se na Vaše další návštěvy!

Nabízíme širokou škálu nožů a výrobků z celé Ruské federace, sekáčky, dýky, nože, šašky, mačety, kukri, kuchyňské nože, skládací nože, grilovací soupravy a také ruční práce obyvatel severního Kavkazu a Dagestánu.

Všechny modely nožů prezentované v obchodě prošly zkouškou a  mají osvědčení státní normy Ruské federace ECC.

Naše nože a produkty Vás příjemně překvapí svou originalitou, kvalitou a dostupnou cenou. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem, na e-maily odpovíme do 24 hod.

Informace a poradenství: PO-PÁ 10:00-16:00

e-mail: info.shadowbear@gmail.com

tel.cz: +420737930606

 NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD V DAGESTÁNU